1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Cante per Femra.

Mund te mbahet ne dy menyra ne krahe ose me doreze te vogel ne dore. 

Model trend dhe ne mode ku ju lejon ta mbani me cdo veshje.

Material teper...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35602

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante per Femra.

Mund te mbahet ne dy menyra ne krahe ose me doreze te vogel ne dore. 

Model trend dhe ne mode ku ju lejon ta mbani me cdo veshje.

Material teper cilesore.

Permasat e cantes jane afersisht  24 x 29 x 12 cm.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Shume e bukur

Cilesi shume e mire