390 Lekë
799 Lekë
Kurseni 409 Lekë


Përshkrimi

Portofol per Femra me dizenjo Kuadrat e Zeze

Eshte i dizenjuar me dy zinzhira ku ka hapesire te mjaftueshme

Hapja dhe mbylja kryesore me nje zinxhitre dhe ndarje me zinxhire ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30409

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Portofol per Femra me dizenjo Kuadrat e Zeze

Eshte i dizenjuar me dy zinzhira ku ka hapesire te mjaftueshme

Hapja dhe mbylja kryesore me nje zinxhitre dhe ndarje me zinxhire ne pjesen e brendshme

Dimesionet:19x9x4.5 cm. Me nje rrip te vogel qe vihet dhe hiqet sipas deshires

Specifikat

Gjinia Femer