490 Lekë
799 Lekë
Kurseni 309 Lekë


Përshkrimi

Portofol per femrame ngjyre kafe

Material cilesor, lekure e perpuniar. Me dizenjo te thjeshte me lule te gdhendura

Me ndarje per monedhat dhe kartmonedhat tuaja

Hapja kryesore eshte me zinxhir

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 29956

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Portofol per femrame ngjyre kafe

Material cilesor, lekure e perpuniar. Me dizenjo te thjeshte me lule te gdhendura

Me ndarje per monedhat dhe kartmonedhat tuaja

Hapja kryesore eshte me zinxhir

Specifikat

Gjinia Femer
Materiali Lekure e Perpunuar

Vleresimet

No customer reviews for the moment.