999 Lekë


Përshkrimi

  • Portofol per Femra me Dizenjo 
  • Vend per te vendosur rripin per me shume prakticitet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30146

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok

Përshkrimi

Portofol per Femra me Dizenjo 

Eshte i dizenjuar me dy zinxhira ku ka hapesira te mjaftueshme 

Dimesionet: 19 x 9 x 4.5 cm (mjaft i madh per te mbajtur dhe celularin tuaj)

Ka gati vendin per te vendosur rripin ne menyre qe ta mbani ate lehte ne rrethin e dores.

Produktet që keni parë

Reviews (0)