790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

Portofol per Femra ne Forme Zarfi

Ky Portofol esht i perbere nga lekure PU e bute me cilesi te larte

Eshte e qendrueshme dhe ndjesia e kontaktit eshte shuem e rehatshme

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 30145

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Portofol per Femra ne Forme Zarfi

Ky Portofol esht i perbere nga lekure PU e bute me cilesi te larte

Eshte e qendrueshme dhe ndjesia e kontaktit eshte shuem e rehatshme

Ka disa xhepa brenda per ndarjen e parave dhe kartave tuaja 

Produktet që keni parë