690 Lekë
990 Lekë
Kurseni 300 Lekë


Përshkrimi

Portofol per Femra model 025

Eshte i dizenjuar me hapsira te bollshme te brendshme

Mbyllje me zinxhir gold

Ndarje per karta dhe dokumenta

Vjen ne dy ngjyra

Permasat 20.5x10 cm 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31550

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

18 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
300 Lekë
590 Lekë
Kurseni 290 L
Shitur (22)
4 ne stok

Përshkrimi

Portofol per Femra model 025

Eshte i dizenjuar me hapsira te bollshme te brendshme

Mbyllje me zinxhir gold

Ndarje per karta dhe dokumenta

Vjen ne dy ngjyra

Permasat 20.5x10 cm 

Specifikat

Materiali Lekure e Perpunuar

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.