690 Lekë


Përshkrimi

Cante e Vogel per Femra ne 5 Ngjyra

Cante per vemra e vogel me pese ngjyra: e bardhe, kafe, roz, ping, violet.

Canta ka dy xhepa ne brendesi.

Me rrip te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 15079

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante e Vogel per Femra ne 5 Ngjyra

Cante per vemra e vogel me pese ngjyra: e bardhe, kafe, roz, ping, violet.

Canta ka dy xhepa ne brendesi.

Me rrip te gjate.

Cantes mund ti hiqet rripi dhe te mbahet si mbajtese celulari.

Permasat e cantes: 11,5cm 16,5cm.

Teper e bukur dhe komode.

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)