1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Cante Nautic Stripes Ngjyre Blu

  • Cante shpine me dizajn me vija bardhe e blu ne pjesen e poshtme
  • Ne ngjyre blu
  • Ne material 100% pambuk
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 67567

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante Nautic Stripes Ngjyre Blu

Cante plazhi Nautic me pjesen e poshtme me vija vjen ne formatin praktik per udhetimet tuaja

E perkryer per hiking, ne pushime me familjen, piknik apo dhe ne plazh

Mund te vendosni aksesoret e preferuar per shetitjet tuaja, aktivitetet sportive, udhetimet, pishine

Me nje xhep te vogel ne pjesen e perparme qe mbyllet me zinxhir per te mbajtur aksesoret tuaj te vegjel

Me hapesiren qe mbyllet ne pjesen e perparme, mjafton te terhiqni litaret dhe te vendosni ne shpine

Perbere nga material 100% pambuk

Lahet ne lavatrice ne 40 grade, mund te perdorni dhe tharjen ne temperatura te uleta

Ne ngjyre blu

Permasat e produktit: 38 x 44 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)