1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Cante plazhi Nautic Stripes

  • Cante plazhi me dy doreza Nautic
  • Dizajn me vija te kuqe, te bardha dhe blu
  • Ne material 100% pambuk
  • Mbyllet me kopse metalike me magnet
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 67581

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante plazhi Nautic Stripes

Cante plazhi me dizajn me vija Nautic Stripes

Vjen me dy doreza te shkurtra qe hidhen ne krah

Mbyllet ne pjesen e perparme me magnet

Ne hapesire te bollshme per te mbajtur te gjithe aksesoret tuaj

Ideale per ne plazh, pishina apo ne pushime me familjen

Dizenjuar me vija horizontale ne ngjyre te kuqe, te bardhe dhe blu

Kombinohet lehtesisht me fustan plazhi, apo dhe veshje casual ne cdo udhetim tuajin

Perbere nga material 100% pambuk

Lahet ne lavatrice dhe mund te perdorni dhe tharjen ne temperatura te uleta

Permasat: 34 x 42 x 13 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)