1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Cante shpine Nautic Ngjyre Blu

  • Cante shpine ne modelin Nautic
  • Ne ngjyre blu me vija te bardha
  • Mbyllet me zinxhir
  • Me dy rripa qe rregullohen sipas gjatesise
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67566

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shpine Nautic Ngjyre Blu

Cante verore shpine ne modelin Nautic

Mbyllet me 2 zinxhire me detaje te ngjyres se kuqe ne pjesen e siperme per te siguruar te gjithe aksesoret

Mund ta mbani ne gjatesi maksimale apo me pjesen e siperme ne ngjyre blu

Dizenjuar me vija horizontale ne ngjyre blu dhe te bardhe ne stilin marinar

Me dy rripa ne ngjyre bezhe qe mund te rregullohen ne gjatesine qe deshironi

Me nje doreze qe ju lejon ta mbani dhe ne duar apo ta vendosni diku

Vendosni aksesoret e nevojshem per ne plazh, pushime, hiking, udhetime apo dhe ne perditshmeri

Perbere nga material 100% pambuk

Lahet ne lavatrice ne 40 grade dhe mund te perdorni dhe tharjen ne temperature te ulet

Permasat e produktit: 35 x 35 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)