2 290 Lekë


Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre jeshile me zinxhire gold

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38992

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre jeshile me zinxhire gold

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Produktet që keni parë

Reviews (0)