3 590 Lekë


Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre e kuqe ne roze me rrip sintetik

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Rripi vendoset ne brez per te qene sa me praktik.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 38993

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Materiali: 100 % sintetik

Ngjyre e kuqe ne roze me rrip sintetik

Model mini cante shume praktike dhe trendi.

Rripi vendoset ne brez per te qene sa me praktik.

Produktet që keni parë

Reviews (0)