1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Kepuce te sheshta me qafe te shkurter per femra

Komode ne perditshmeri dhe te ngrohta

Ne pjesen e siperme vijne me detajin pellush qe jane ne trend

Lehtesisht te kombinueshme 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 31068

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kepuce te sheshta me qafe te shkurter per femra

Komode ne perditshmeri dhe te ngrohta

Ne pjesen e siperme vijne me detajin pellush qe jane ne trend

Lehtesisht te kombinueshme 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1200 L
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
4 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
3 ne stok
1 590 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
1 990 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.