3 790 Lekë


Përshkrimi

Fustan stil i vecante per femra

Me mengete gjata

Ngjyra: E zeze

Masa: M

Materiali: Perzierje pambuku dhe tyl

Per raste: Party, kokteile, festa e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 15887

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
3 200 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
1 690 Lekë
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 390 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Fustan stil i vecante per femra

Me mengete gjata

Ngjyra: E zeze

Masa: M

Materiali: Perzierje pambuku dhe tyl

Per raste: Party, kokteile, festa e mbremje

Unik ne llojin e tij

Dizenjo: Me lule te qendisura ne pjesen e bustit qe shkelqejne e me tyl ne pjesen e fundit

Mjaft elegant dhe trendy njekohesisht

Gjatesia: Mesatare mbi gju

Prerja mjaft e vecante nxjerr ne pah linjat e trupit

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Reviews (0)