1 944 Lekë
2 990 Lekë


Përshkrimi

Fund i gjate me dizenjo me pupla shumengjyreshe ne te gjithe siperfaqen

Prerje veref dhe i gjate deri tek kavilja

Dizajn pranveror dhe i fresket.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33412

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fund i gjate me dizenjo me pupla shumengjyreshe ne te gjithe siperfaqen

Prerje veref dhe i gjate deri tek kavilja

Dizajn pranveror dhe i fresket.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

erdhi brenda dites

shum i reatshem