1 290 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Fund me pala i cili vazhdon te jete akoma ne mode

Me gjatesi poshte gjurit, ju jep nje pamje elegante

Nderthurja e ngjyres se kuqe me ngjyrat e tjera e ben me te bukur dhe terheqes fundin.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33309

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fund me pala i cili vazhdon te jete akoma ne mode

Me gjatesi poshte gjurit, ju jep nje pamje elegante

Nderthurja e ngjyres se kuqe me ngjyrat e tjera e ben me te bukur dhe terheqes fundin.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.