990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Fustan i gjate Cool & Sexy Material i holle dhe i rehatshem

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34153

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fustan i gjate Cool & Sexy.

Dizajn i kendshem me lule me ngjyra.

Dekolte e hapur ne pjesen e shpatullave.

Me prerje te lirshme dhe i pershtatshme per stinen e nxehte.

Material i holle dhe i rehatshem %100 Polyester

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
2 ne stok
SHITUR
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
2 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (4)
1 ne stok
2 190 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Dashuri me shikim te pare

NJe material i fresket dhe ngjyrat njesoj si ne foto,e shkurtova pak pasi jam 156 cm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al