4 490 Lekë


Përshkrimi

  • Fustan i gjate me dizenjo me lule
  • Me menge te shkurtra te gjera
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33172

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 490 L
1 800 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
- 590 L
2 000 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 600 L
2 390 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 690 Lekë
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
- 3800 L
3 800 Lekë
7 600 Lekë
3 ne stok
- 3800 L
3 800 Lekë
7 600 Lekë
3 ne stok
- 3800 L
3 800 Lekë
7 600 Lekë
3 ne stok
- 2150 L
2 150 Lekë
4 300 Lekë
3 ne stok
- 2150 L
2 150 Lekë
4 300 Lekë
2 ne stok
- 2150 L
2 150 Lekë
4 300 Lekë
3 ne stok
- 3200 L
3 200 Lekë
6 400 Lekë
3 ne stok
- 3200 L
3 200 Lekë
6 400 Lekë
3 ne stok
- 3150 L
3 150 Lekë
6 300 Lekë
1 ne stok
- 3150 L
3 150 Lekë
6 300 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Fustan i gjate me dizenjo me lule

Vjen me nderthurje ngjyrash me nuanca te ndryshme dhe me prerje beli

Me menge te shkurtra te gjera dhe jake ne forme V

Fustan i holle veror.

       

Produktet që keni parë

Reviews (0)