3 990 Lekë


Përshkrimi

Fustan i zi me menge tyl

Nje model elegant me prerje te lirshme

Me ngjyren e zeze dhe materialin tyl do te duken gjithmone ne forme

Jake ne forme V dhe gjatesia mbi gju

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33166

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fustan i zi me menge tyl

Nje model elegant me prerje te lirshme

Me ngjyren e zeze dhe materialin tyl do te duken gjithmone ne forme

Jake ne forme V dhe gjatesia mbi gju

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
1 690 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (13)
4 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
2 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 390 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 090 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (4)
1 ne stok
2 190 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2300 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 499 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al