1 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Fustan me Dizenjo K248

Mberthim me kopsa dhe rrip ne mes

Pamje sexy dhe rehati maksimale. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33194

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1140 L
1 150 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1100 L
890 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 2700 L
1 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1140 L
1 150 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2700 L
1 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 640 L
1 650 Lekë
2 290 Lekë
I disponueshëm
- 2700 L
1 290 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 1500 L
1 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2700 L
1 290 Lekë
3 990 Lekë
I disponueshëm
- 1940 L
1 050 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 2500 L
1 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
- 2000 L
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 1600 L
990 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
4 ne stok
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
- 2500 L
990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 1509 L
990 Lekë
2 499 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 1440 L
850 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
1 290 Lekë
2 290 Lekë
3 ne stok
- 700 L
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
3 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan me Dizenjo K248

Mberthim me kopsa dhe rrip ne mes

Pamje sexy dhe rehati maksimale. 

          

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ishte me i hapur sec prisja

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Ishte me i hapur sec prisja