2 090 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 409 Lekë


Përshkrimi

Fustan me kapuc dhe menge te gjata Model dhe dizajn sportiv Fustani eshte njengjyresh duke ju krijuar lehtesi ne kombinimin me pjesen tjeter te veshjes Me xhepa perpara dhe gjatesi pak mbi gju

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31156

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fustan me kapuc dhe menge te gjata

Model dhe dizajn sportiv

Fustani eshte njengjyresh duke ju krijuar lehtesi ne kombinimin me pjesen tjeter te veshjes

Me xhepa perpara dhe gjatesi pak mbi gju

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
3 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1200 L
4 ne stok
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (11)
2 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

e kenaqur

Fustani eshte shume i kendshem dhe material i mire.