1 490 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 1 009 Lekë


Përshkrimi

Fustan me kapuc dhe menge te gjata

Model dhe dizajn sportiv

Fustani eshte njengjyresh duke ju krijuar lehtesi ne kombinimin me pjesen tjeter te veshjes

Me xhepa perpara...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 31156

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
4 ne stok
1 750 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 540 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 350 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1640 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (4)
3 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
3 ne stok
950 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1340 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
3 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan me kapuc dhe menge te gjata

Model dhe dizajn sportiv

Fustani eshte njengjyresh duke ju krijuar lehtesi ne kombinimin me pjesen tjeter te veshjes

Me xhepa perpara dhe gjatesi pak mbi gju

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

e kenaqur

Fustani eshte shume i kendshem dhe material i mire.