3 290 Lekë


Përshkrimi

Fustan me Kopsa Cool & Sexy SF11151

Fustan sportiv teper ne stil 

Do te dukeni te veshur si dhe ne nje hap me moden 

Me ngjyra te ndryshme plot jete 

Me jake...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34177

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 790 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 509 L
Shitur (12)
3 ne stok
1 490 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Fustan me Kopsa Cool & Sexy SF11151

Fustan sportiv teper ne stil 

Do te dukeni te veshur si dhe ne nje hap me moden 

Me ngjyra te ndryshme plot jete 

Me jake prifti dhe dy xhepa ne pjesen e siperme te tij 

Gjatesi mbi gju dhe i lirshem 

Mbyllje me kopsa ne pjesen e siperme dhe ne bel me llastik si dhe me lidhese 

Ideal per ne perditshmeri.

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

fiks si ne foto, mora ngjyren bezhe