2 303 Lekë
3 290 Lekë

-30%Përshkrimi

Fustan me Kopsa Cool & Sexy SF11151

Fustan sportiv teper ne stil 

Do te dukeni te veshur si dhe ne nje hap me moden 

Me ngjyra te ndryshme plot jete 

Me jake...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34177

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 15%
1 522 Lekë
1 790 Lekë
4 ne stok
- 15%
1 522 Lekë
1 790 Lekë
3 ne stok
- 15%
2 117 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
- 15%
1 267 Lekë
1 490 Lekë
3 ne stok
- 15%
1 352 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 15%
1 692 Lekë
1 990 Lekë
3 ne stok
- 15%
2 117 Lekë
2 490 Lekë
4 ne stok
- 15%
1 267 Lekë
1 490 Lekë
3 ne stok
- 30%
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 3450 L
3 450 Lekë
6 900 Lekë
3 ne stok
- 4950 L
4 950 Lekë
9 900 Lekë
2 ne stok
- 3450 L
3 450 Lekë
6 900 Lekë
2 ne stok
- 2600 L
2 600 Lekë
5 200 Lekë
2 ne stok
- 2600 L
2 600 Lekë
5 200 Lekë
1 ne stok
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (17)
3 ne stok
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 30%
2 093 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (12)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 30%
2 793 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
- 30%
2 443 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
- 3450 L
3 450 Lekë
6 900 Lekë
1 ne stok
- 3300 L
3 300 Lekë
6 600 Lekë
3 ne stok
- 3650 L
3 650 Lekë
7 300 Lekë
2 ne stok
- 3000 L
990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
- 30%
1 743 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 30%
1 603 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok

Përshkrimi

Fustan me Kopsa Cool & Sexy SF11151

Fustan sportiv teper ne stil 

Do te dukeni te veshur si dhe ne nje hap me moden 

Me ngjyra te ndryshme plot jete 

Me jake prifti dhe dy xhepa ne pjesen e siperme te tij 

Gjatesi mbi gju dhe i lirshem 

Mbyllje me kopsa ne pjesen e siperme dhe ne bel me llastik si dhe me lidhese 

Ideal per ne perditshmeri.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fiks si ne foto, mora ngjyren bezhe

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fiks si ne foto, mora ngjyren bezhe