1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2 040 Lekë


Përshkrimi

Jumpsuit me Dizenjo IQ

Prerje e lirshme

Cope e holle dhe me dizajn shume verore. 

Perfekt per veshje klasike dhe sportive. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33182

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 090 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 250 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1040 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 950 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2040 L
4 ne stok
1 750 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 540 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
2 ne stok
1 790 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2200 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 350 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1640 L
Shitur (6)
I disponueshëm
1 890 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2100 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 1009 L
Shitur (12)
3 ne stok
950 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1340 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
3 ne stok
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Jumpsuit me Dizenjo IQ

Prerje e lirshme

Cope e holle dhe me dizajn shume verore. 

Perfekt per veshje klasike dhe sportive. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Very cool

Nje design modern dhe shume i rehatshem...une bleva te bardhen, kush ka frike se mund te jene te tejdukshme mund tu them qe copa eshte e plote dhe nqs perdorni nude duket super