3 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4 500 Lekë


Përshkrimi

Kostum i Bardhe me Vija te Zeza Vertikale

Pantallona serioze me pensa ne pjesen e perparme  Vijne me bel te gjate per te ofruar komoditet

Rrip ne pjesen e belit ne njgjyre te Zeze

Xhakete Serioze me nje Kopes

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33442

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kostum i Bardhe me Vija te Zeza Vertikale

Pantallona serioze me pensa ne pjesen e perparme  Vijne me bel te gjate per te ofruar komoditet

Rrip ne pjesen e belit ne njgjyre te Zeze

Xhakete Serioze me nje Kopes

Specifikat

Gjinia Femer

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 890 Lekë
3 491 Lekë
Kurseni 1601 L
Shitur (2)
2 ne stok
1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
3 450 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4540 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 4500 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Me i bukur se tek fotografia

Shume cilesor dhe prerje trendi