950 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 1 340 Lekë


Përshkrimi

Xhakete e lehte per femra Cool & Sexy K351

Model i thjeshte, praktike dhe e rehateshme ne trup

Per ditet e vjeshtes dhe pranveres

Dizenjo me lule shumengjyreshe

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40307

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
4 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
9 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (2)
4 ne stok
3 590 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
4 ne stok
3 790 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1800 L
4 ne stok
3 590 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 5000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 4800 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 5200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2700 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (4)
I disponueshëm
3 750 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4240 L
Shitur (4)
I disponueshëm
1 750 Lekë
3 491 Lekë
Kurseni 1741 L
Shitur (2)
2 ne stok
2 250 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2740 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 150 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1340 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (2)
1 ne stok

Përshkrimi

Xhakete e lehte per femra Cool & Sexy K351

Model i thjeshte, praktike dhe e rehateshme ne trup

Per ditet e vjeshtes dhe pranveres

Dizenjo me lule shumengjyreshe

Materiali 80% Pambuk, 20% Poliester

*Modelja ka veshur masen S / 36 / 1

Ka keto permasa: Gatesi 1.78 cm, Kraharori 86 cm, Beli 60 cm, Ijet 92 cm 

Produktet që keni parë