1 150 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni640 Lekë


Përshkrimi

Xhakete Dantelle Cool & Sexy.

Zbukuroni veshjen tuaj me kete xhakete sa elegante aq edhe sportive.

Me menge te gjata dhe mbyllja me zinxhir.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34147

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
New
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
3 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
3 200 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4790 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 850 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 4640 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 491 Lekë
Kurseni 1501 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2500 L
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
1 ne stok
New
3 490 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
New
4 490 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1100 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhakete Dantelle Cool & Sexy.

Zbukuroni veshjen tuaj me kete xhakete sa elegante aq edhe sportive.

Me menge te gjata dhe mbyllja me zinxhir.

Produktet që keni parë