3 244 Lekë
4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Xhakete e lehte me vija
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33169

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

20 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 592 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
3 ne stok
1 832 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (2)
I disponueshëm
3 890 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1700 L
4 ne stok
2 792 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (5)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
3 890 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (1)
2 ne stok
3 995 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 50%
Shitur (2)
I disponueshëm
3 245 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 50%
Shitur (2)
I disponueshëm
3 995 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 50%
I disponueshëm
2 495 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 50%
I disponueshëm
1 432 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (4)
I disponueshëm
5 194 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 35%
Shitur (4)
I disponueshëm
2 792 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (2)
2 ne stok
1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
1 ne stok
4 472 Lekë
5 590 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Xhakete e lehte me vija

E Pershtatshme per Periudhen e Pranveres 

Kombinohet Lehte me Fustane dhe Pantallona.

        

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super

Nje xhakete super trendy. Jam shume e lumtur qe e kapa ne oferte.

Byon

Ideale per ne zyre

Prerja dhe materiali shume i mire,njesoj si Mango, cmimi pak i shtrenjte meqe eshte ende brand i panjohur ne Shqiperi . Kush ka me shume durim se mua mund te presi ofertat.