2 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2 500 Lekë


Përshkrimi

Xhakete e lehte me vija

E Pershtatshme per Periudhen e Pranveres 

Kombinohet Lehte me Fustane dhe Pantallona.

        

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33169

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Xhakete e lehte me vija

E Pershtatshme per Periudhen e Pranveres 

Kombinohet Lehte me Fustane dhe Pantallona.

        

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
1 890 Lekë
3 491 Lekë
Kurseni 1601 L
Shitur (2)
2 ne stok
3 490 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
3 450 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4540 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 4500 L
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super

Nje xhakete super trendy. Jam shume e lumtur qe e kapa ne oferte.

Byon

Ideale per ne zyre

Prerja dhe materiali shume i mire,njesoj si Mango, cmimi pak i shtrenjte meqe eshte ende brand i panjohur ne Shqiperi . Kush ka me shume durim se mua mund te presi ofertat.