1 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Xhakete per femra me dizenjo.

Model sportiv, praktike dhe e rehateshme ne trup

Xhaketa ka ne dizenjo te vecante ne pjesen e pasme

Per ditet e vjeshtes dhe pranveres

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 40342

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2200 L
2 790 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3200 L
2 790 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2600 L
3 390 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
9 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1440 L
850 Lekë
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
1 490 Lekë
4 490 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2700 L
2 890 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 2600 L
2 990 Lekë
5 590 Lekë
4 ne stok
- 2600 L
2 990 Lekë
5 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 5100 L
2 890 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 4900 L
1 590 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 5300 L
2 690 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2800 L
2 190 Lekë
4 990 Lekë
1 ne stok
- 900 L
890 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 5400 L
2 590 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1841 L
1 650 Lekë
3 491 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 3400 L
1 590 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 1800 L
1 690 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Xhakete per femra me dizenjo.

Model sportiv, praktike dhe e rehateshme ne trup

Xhaketa ka ne dizenjo te vecante ne pjesen e pasme

Per ditet e vjeshtes dhe pranveres

Materiali 80% Pambuk, 20% Poliester

Xhaketa eshte percina

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume shume e bukur

Material cilesore dhe kur e mora ishte me e bukur se ne foto

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Shume shume e bukur

Material cilesore dhe kur e mora ishte me e bukur se ne foto