2 990 Lekë


Përshkrimi

Xhiboks Mushama per Mbrojtje nga Shiu Ngjyre te Zeze GC90

  • Me stil dhe komfort duke qendruar te sigurt ne te njejten kohe
  • Me dy xhepa te gjere, me kapuc me dizajn motive dhe me zinxhir ne ngjyre te zeze
  • 100% Poliester
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60740

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Xhiboks Mushama per Mbrojtje nga Shiu Ngjyre te Zeze GC90

* Per t'ju mbrojtur nga shiu dhe per t'u dukur me stil ne te njejten kohe

* Xhiboksi ne ngjyre te zeze sjell stilin dhe komfortin qe deshironi per te mos ndjere asnje pike shiu ne trupin tuaj

* Me dy xhepa te gjere ne pjesen e perparme qe mbyllen me nga dy mberthecka

* Me krahe te gjate, me llastik ne pjesen e kyceve

* Xhiboksi rri i lirshem per te dhene komfortin e deshiruar

* Me kapuc qe ngushtohet me rripa dhe qe vjen ne ngjyre te zeze me dizajn me motive abstrakte ne pjesen e brendshme

* Mbyllet me zinxhir ne ngjyre te zeze

* Perbehet nga material 100% Poliester

* Modelja ka veshur masen S/36/1

Permasat e modeles ne foto:

Gjatesia: 1.75 cm

Pjesa e dekoltese: 89 cm

Pjesa e belit: 64 cm

Pjesa e ijeve: 92 cm

Reviews (0)