1 290 Lekë


Përshkrimi

Rehati maksimale dhe joshje e pa besueshme. Lingeri ngjyre lejla stimulon imagjinaten. Dekolte e hapur, anesore e shtrenguar me rripa qe shtojne sensualitetin e veshjes.  Mase One Size e pershtatshme nga XS ne M. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 11406

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Rehati maksimale dhe joshje e pa besueshme.

Lingeri ngjyre lejla stimulon imagjinaten.

Dekolte e hapur, anesore e shtrenguar me rripa qe shtojne sensualitetin e veshjes. 

Mase One Size e pershtatshme nga XS ne M. 

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.