990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1 000 Lekë


Përshkrimi

Slim Lift Silhouete Shaper per Vithet Produkti me i kerkuar nga te gjitha femrat. I jep forme vitheve tuaja duke u dhene nje pamje me te bukur. Zvogelon masen e belit dhe krijon efekt push-up tek vithet. Material rrjete duke e bere me komod dhe te padukshem. Materiali: 97% poliester dhe 13% elastike. Masat: S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL. E disponueshme ne dy ngjyra: bezhe dhe te zeze.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 15412

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Slim Lift Silhouete Shaper per Vithet

Produkti me i kerkuar nga te gjitha femrat.

I jep forme vitheve tuaja duke u dhene nje pamje me te bukur.

Zvogelon masen e belit dhe krijon efekt push-up tek vithet.

Material rrjete duke e bere me komod dhe te padukshem.

Materiali: 97% poliester dhe 13% elastike.

Masat: S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL.

E disponueshme ne dy ngjyra: bezhe dhe te zeze.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.