890 Lekë


Përshkrimi

Geta shume cilesore te tejdukshme te markes Omsa. Getat vijne me nje korse ne pjesen e vitheve dhe barkut. Pjesa e korsese siguron nje ngushtim ne pjesen e vitheve dhe barkut, duke ju dhuruar keshtu nje pamje shume elegante dhe te bukur. Getat-Korse Omsa jane silastike. Shume te holla, per nje pamje fine te kembeve tuaja. Materiali i getave eshte: 71% poliamide, 2% pambuk, 27% silastike....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23539

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Geta shume cilesore te tejdukshme te markes Omsa.

Getat vijne me nje korse ne pjesen e vitheve dhe barkut.

Pjesa e korsese siguron nje ngushtim ne pjesen e vitheve dhe barkut, duke ju dhuruar keshtu nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Getat-Korse Omsa jane silastike.

Shume te holla, per nje pamje fine te kembeve tuaja.

Materiali i getave eshte: 71% poliamide, 2% pambuk, 27% silastike.

Permasat S, M, dhe L. Ngjyre e zeze

Specifikat

Marka OMSA

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.