3 999 Lekë


Përshkrimi

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa  Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi   Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komplet intimo Pure Love nga SIeLEI

Pjesa e mbrapme eshte e hapu dhe mbajtese gjoksi me fortese te cilen e mban dhe pa rripa 

Eshte e perbere mikrofiber dhe  e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi  

Vjen ne ngjyre te bardhe te zeze dhe bezhe

Materiali 83 % Poliester 17% Elastan

Specifikat

Gjinia Femer
Marka OMSA

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
999 Lekë
Kurseni 409 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 499 Lekë
Kurseni 209 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 499 Lekë
Kurseni 509 L
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
1 ne stok
830 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 350 Lekë
I disponueshëm
2 480 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
990 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (17)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 590 Lekë
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 320 Lekë
1 ne stok
1 020 Lekë
1 ne stok
1 900 Lekë
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.