4 990 Lekë


Përshkrimi

Sexy Bride Lingerie Selene 4004 Cup B Lingerie per nuset e reja. Produkti permban: - Korse Push Up Cup B. Korseja ka pak mbushje material i bute silikoni dhe pjesa e poshtme e korsese vjen ne material tanetelle dhe zhartier. - Mbathjet tantelle. Materiali: 60% najlon, 28% poliester dhe 12% elastike. Ngjyrat e disponueshme: e bardhe.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 23683

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sexy Bride Lingerie Selene 4004 Cup B

Lingerie per nuset e reja.

Produkti permban:

- Korse Push Up Cup B. Korseja ka pak mbushje material i bute silikoni dhe pjesa e poshtme e korsese vjen ne material tanetelle dhe zhartier.

- Mbathjet tantelle.

Materiali: 60% najlon, 28% poliester dhe 12% elastike.

Ngjyrat e disponueshme: e bardhe.

Specifikat

Gjinia Femer

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.