1 990 Lekë


Përshkrimi

Veshje Intime me Dantelle Angelsin MS4327

Komplet ne njyre te zeze e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi  

Materiali 90% poliestër 10% elastan

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34549

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Veshje Intime me Dantelle Angelsin MS4327

Komplet ne njyre te zeze e rrethuar nga dantella qe i jep klas dhe hijeshi  

Materiali 90% poliestër 10% elastan