999 Lekë


Përshkrimi

Mbathje Sielei modeli 1773 Stil brazilian me dantelle ne te gjithe siperfaqen  Ideale per te nxjerre ne pah format tuaja trupore  Do te ndiheni joshese ne cdo kohe dhe cdo moment  Me cope pambuku ne pjesen e perparme per higjene  Material 83% poliester , 17% elastike

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32109

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mbathje Sielei modeli 1773

Stil brazilian me dantelle ne te gjithe siperfaqen 

Ideale per te nxjerre ne pah format tuaja trupore 

Do te ndiheni joshese ne cdo kohe dhe cdo moment 

Me cope pambuku ne pjesen e perparme per higjene 

Material 83% poliester , 17% elastike

Specifikat

Marka OMSA

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.