990 Lekë


Përshkrimi

Si e lei Brasil 1347 New Mbathje braziliane per femra. Materiali: 83% pambuk dhe 17% elastike. Perberje microfiber. Masat: S, M dhe L. Vjen ne dy ngjyra: nude dhe te zeza.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 23680

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Si e lei Brasil 1347 New

Mbathje braziliane per femra.

Materiali: 83% pambuk dhe 17% elastike.

Perberje microfiber.

Masat: S, M dhe L.

Vjen ne dy ngjyra: nude dhe te zeza.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.