2 200 Lekë


Përshkrimi

Recipeta qe tregojne bukur bustin tuaj Rripat mund t'i hiqen e te zevedesohen me rripa plastik Pjeset anesore jene te perforcuara me shirita plastik dhe silikon ter cilat sigurojne qendrueshmeri Materiali 21% elastik, 35% pambuk

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31819

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Recipeta qe tregojne bukur bustin tuaj

Rripat mund t'i hiqen e te zevedesohen me rripa plastik

Pjeset anesore jene te perforcuara me shirita plastik dhe silikon ter cilat sigurojne qendrueshmeri

Materiali 21% elastik, 35% pambuk

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.