1 590 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Kepuce per Femra Tulipans

Teper stil per te qendruar ne nje hap me moden 

Finese ne kembet e cdo femre me cdo veshje te saj 

Material lekure e perpunuar me shkelqim dhe vjen me disa pjese te hapura ne kembe 

Take e trashe e qendrueshme 10 cm.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32264

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kepuce per Femra Tulipans

Teper stil per te qendruar ne nje hap me moden 

Finese ne kembet e cdo femre me cdo veshje te saj 

Material lekure e perpunuar me shkelqim dhe vjen me disa pjese te hapura ne kembe 

Take e trashe e qendrueshme 10 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
2 ne stok
650 Lekë
2 890 Lekë
Kurseni 2240 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 2340 L
I disponueshëm
1 050 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3940 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
2 920 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3570 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
520 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 770 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 4670 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
I disponueshëm
2 790 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3700 L
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
I disponueshëm
2 120 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 1870 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3400 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 650 Lekë
6 490 Lekë
Kurseni 3840 L
4 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 320 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3670 L
Shitur (2)
I disponueshëm
3 450 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 4540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 990 Lekë
Kurseni 2400 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3000 L
3 ne stok
1 450 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 3540 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.