I Ri! Ser Bufalo Sholle Kepucesh Polar + Spraj Mbrojtes per Kepuce Lekure
790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Set Bufalo Sholle Kepucesh Polar + Spraj Mbrojtes per Kepuce Lekure

Ky solucion ofron mbrojtje nga uji per materialet si lekure e bute, kamosh dhe te gjitha materialet Tex

Ofron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41875

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

700 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
500 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
4 800 Lekë
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
500 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 200 Lekë
I disponueshëm
400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
700 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
300 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Bufalo Sholle Kepucesh Polar + Spraj Mbrojtes per Kepuce Lekure

Ky solucion ofron mbrojtje nga uji per materialet si lekure e bute, kamosh dhe te gjitha materialet Tex

Ofron mirembajtje dhe ruajtje te lekures

Sasia 250 ml

Sholle per kepucet, Bufalo

Material i bute per dimer

Shollen vjen nga numri 36 deri ne 41 sipas numrit te kepuves suaj