1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Atlete per femra ne ngjyre te bardhe.

Nderthuren me ngjyren jeshile ne disa pjese dhe detaje.

Me lidhese dhe me pak platforme ne te gjithe siperfaqen. 

Rehati, komoditet dhe cilesi nderthurur ne nje produkt. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32138

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete per femra ne ngjyre te bardhe.

Nderthuren me ngjyren jeshile ne disa pjese dhe detaje.

Me lidhese dhe me pak platforme ne te gjithe siperfaqen. 

Rehati, komoditet dhe cilesi nderthurur ne nje produkt. 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.