1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Atlete per Femra modeli Diamand

Vijne ne stil te vecante ne ngjyren nude 

Kombinim ne ngjyre me platformen e bardhe me dhembeza per te eleminuar rreshqitjet 

Vishen ne cdo kohe ,vend si dhe ne perditshmeri 

Komode dhe ne stil duke u pershtatur me trendet e reja...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32341

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete per Femra modeli Diamand

Vijne ne stil te vecante ne ngjyren nude 

Kombinim ne ngjyre me platformen e bardhe me dhembeza per te eleminuar rreshqitjet 

Vishen ne cdo kohe ,vend si dhe ne perditshmeri 

Komode dhe ne stil duke u pershtatur me trendet e reja 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.