1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

Atlete per femra me platforme

Komode per ne perditshmeri dhe mund te kombinohen lehtesisht 

Mund te vishen edhe ne ditet me shi pasi kemba juaj nuk do laget fale platformes

Me lidhese per lehtesi ne veshje 

Vijne ne ngjyre te bardhe 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32121

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete per femra me platforme

Komode per ne perditshmeri dhe mund te kombinohen lehtesisht 

Mund te vishen edhe ne ditet me shi pasi kemba juaj nuk do laget fale platformes

Me lidhese per lehtesi ne veshje 

Vijne ne ngjyre te bardhe 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

I mendoja me te larta te pjesa e gomes,nejse cmimi ishte i mire