1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Atlete per Femra Simios 

Te bardha si dhe me platforme te vogel ne te gjithe siperfaqen e tyre 

Dizanj unik me detaj luspe ne ngjyre te zeze nga pas tyre 

Ne te dy anet e tyre jane me vrima te vogla per ajrosje te kembes dhe rehati duke eleminuar djersitjen e tyre 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32262

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete per Femra Simios 

Te bardha si dhe me platforme te vogel ne te gjithe siperfaqen e tyre 

Dizanj unik me detaj luspe ne ngjyre te zeze nga pas tyre 

Ne te dy anet e tyre jane me vrima te vogla per ajrosje te kembes dhe rehati duke eleminuar djersitjen e tyre 

Teper komode ne ecje dhe me lidhese per lirshmeri ne veshje 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (7)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.