1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Atlete per femra me platforme te bardhe 

Ideale per ditet me diell te stines pranverore 

Ne pjesen e siperme vijne ne material sfungjeror si dhe me vrima per ajrosje te kembes

Teper te lehta dhe praktike ku mund te lejojne edhe nje kombinim sipas deshires 

Vijne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 32340

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete per femra me platforme te bardhe 

Ideale per ditet me diell te stines pranverore 

Ne pjesen e siperme vijne ne material sfungjeror si dhe me vrima per ajrosje te kembes

Teper te lehta dhe praktike ku mund te lejojne edhe nje kombinim sipas deshires 

Vijne me lidhese per lehtesi ne veshje 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 890 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 190 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 800 L
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 690 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.