3 290 Lekë


Përshkrimi

Atlete Sportive per Femra Alissa

Te lehta dhe praktike

Ngjyre e bardhe me dizenjo verore dhe lehtesisht te kombinueshme

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32740

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 490 Lekë
Shitur (18)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (5)
2 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (11)
2 ne stok
1 390 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
2 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (14)
4 ne stok
1 790 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (2)
4 ne stok
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok
1 490 Lekë
2 295 Lekë
Kurseni 805 L
Shitur (3)
1 ne stok

Përshkrimi

Atlete Sportive per Femra Alissa

Te lehta dhe praktike

Ngjyre e bardhe me dizenjo verore dhe lehtesisht te kombinueshme

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super

Shume te bukura dhe komode. Me pelqyen jashte masa shume

Byon

Super

Shume trendy dhe te rehatshme , faleminderit