1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Atlete Sportive Platin Loyla

Model perfekt per stinen

Ngjyre e vecante dhe lehtesisht e kombinueshme. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32674

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Atlete Sportive Platin Loyla

Model perfekt per stinen

Ngjyre e vecante dhe lehtesisht e kombinueshme. 

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 790 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 1000 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (3)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (7)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (6)
4 ne stok
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (13)
I disponueshëm
1 290 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (5)
1 ne stok
1 590 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
3 ne stok
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Lovely

shume te buta sidomos pjesa mbrapa, cmim shume i mire per cilesine qe kane

Byon

Me te bukura se ne foto

Komode, prerje fikse ne numer, ngjyrat edhe me te bukura se ne foto.

Mbeta shume e kenaqur :)